Naukowiec nigeryjski twierdzi, ze homoseksualizm jest nienaturalny.

image_54Naukowiec Chibuihem Amalaha próbuje udowodnić, że homoseksualizm jest nienaturalny. Sam prowadzi pseudo eksperymenty, które niewiele mają wspólnego z tematem.

Większość naukowców z różnych dziedzin życia twierdzi, że homoseksualizm jest zupełnie naturalny. Amalaha dzięki prostemu eksperymentowi, który można wykonać w dowolnym miejscu na ziemi donosi, że homoseksualizm jest sprzeczny z naturą. Do eksperymentu używa dwóch magnesów, które się nawzajem odpychają.

Chibuihem Amalaha jest doktorantem z Uniwersytetu w Lagos. Jest zdania, że podstawowe prawa fizyki dowodzą, że pociąg osób homoseksualny jest sprzeczny z prawem bożym.

W Nigerii homoseksualizm wciąż jest tematem tabu. Ten kraj Afryki w dalszym ciągu ma mnóstwo problemów, do których przede wszystkim należy głód i bieda. Kiedy Wielka Brytania oświadczyła, że wstrzyma pomoc humanitarną, jeżeli w Nigerii nie zaprzestanie się nękać środowisk homoseksualnych, rząd w Lagos nie wahał się ani chwili i wprowadzał coraz to bardziej zaostrzone prawo.

Naukowiec do potwierdzenia swojej tezy używa różnych substancji chemicznych. Mówi, że woda nie reaguje z wodą, a kwas nie reaguje z kwasem. Mieszane ze sobą zaś reagują, czyli pary mieszane są naturalne. Jednopłciowe nie.

Bieguny o tych samych wartościach odpychały się, a o odmiennych silnie przyciągały. – To oznacza, że mężczyzna nie może pociągać innego, bo są tacy sami. I kobieta nie powinna pociągać drugiej kobiety, ponieważ są identyczne. Właśnie tak wykorzystałem fizykę, by dowieść, że związki homoseksualne są złe – podsumowuje.

Amalaha dodał, że jego nauczyciele chwalili jego badania:

„Ostatnio mój wykładowca na Wydziale Inżynierii Chemicznej Profesor DS Aribuike, dosadnie powiedział mi, że wygram nagrodę Nobla, bo okazuje się, że moje prace są prawdziwe i nikt nie zrobił tego na świecie” powiedział pseudo naukowiec.

Źródło: NaTemat.pl, gaystarnews.com, Pink News