Nigeria: dwoje gejów zostało pobitych na śmierć?! Policja nie zareagowała!

Skatowani geje w NigeriiNiepotwierdzone informację donoszą, że dwoje mężczyzn z Nigerii zostało pobitych na śmierć. Według świadków, tłum stał, oglądał i nie robił nic by im pomóc.

W sieci pojawił się drastyczny film, na którym widać, jak dwoje gejów jest bitych kijami i deskami. Dookoła nich zgromadził się tłum, który patrzył jak są bestialsko katowani.

W kolejnej scenie możemy zauważyć, że jednemu z mężczyzn z otwartej głowy wylewa się mózg z czaszki. Nie da się jednoznacznie potwierdzić, że zostali pobici na śmierć, lecz ich obrażenia wszystko na to wskazują.

Policja jak i przywódcy religijny są na miejscu, lecz w żadnym momencie nie byli chętni do zaoferowania pomocy mężczyznom.

O tym, że film został nakręcony w Nigerii wiemy, ponieważ w filmie używany jest język Swahili. Tłum zgromadzony dookoła mężczyzn przygląda się bestialskiemu zachowaniu i krzyczy „Homo!”.

Nie wiemy czy film jest aktualny czy nie. Został on udostępniony bez cenzury w serwisie Kaotic.com w dniu 9 grudnia. Serwis informacyjny Gay Star News skontaktował się z aktywistami w Nigerii i Afryce aby zweryfikować doniesienie, lecz nie byli oni w stanie ani potwierdzić, ani zaprzeczyć informacją.

Filmu nie jest już dostępny w Internecie. Bardzo prawdopodobnie został zdjęty z serwisu z uwagi na bardzo drastyczne sceny.