Pastor w USA utrzymywał stosunki seksualne z chłopcami, by otrzymali „oczyszczenie seksualne”

Kościół w stanie IowaPastor młodzieżowy z Council Bluffs w stanie Iowa został aresztowany jako podejrzany o wykorzystywanie seksualne po tym jak kilkanaście osób zgłosiło, że pastor utrzymywał z nimi stosunki seksualne kiedy byli jeszcze nastolatkami, aby pomóc im osiągnąć „czystość seksualną” w oczach Boga.

Pastor przyznał się, że uprawiał seks z nastoletnimi chłopcami. Myślał, że w ten sposób im pomoże z homoseksualnymi impulsami przez modlitwę. 30-letni pastor został aresztowany pod podejrzeniem sześćdziesięciu przypadków wykorzystywania seksualnego.

Pastor przyznaje się, że utrzymywał stosunki tylko z czterema chłopcami od 2007 roku, jednak co najmniej ośmiu zgłosiło molestowanie. Mężczyzna dodaje, że najdłuższy „związek” trwał 4 lata. Chłopiec miał wtedy 14 lat i i według niego odbyli co najmniej od 25-50 stosunków seksualnych. Według chłopaka od 50-100.

Girouex powiedział detektywom, że w trakcie wytrysku chłopacy pozbywali się nieczystych i złych myśli. Girouex został zwolniony po wpłaceniu kaucji w wysokości 30 tyś dolarów.

Źródło: gejowo.pl