Patty broni gejów. Nagrała nowy klip do utworu Mów co chcesz.

Teledysk do utworu Patty "Mówi co chcesz" fot: Materiały Prasowe
Teledysk do utworu Patty „Mówi co chcesz” fot: Materiały Prasowe

Patty Dłutkiewicz wypowiada się pozytywnie na temat homoseksualistów. Piosenkarka nagrała nowy klip do utworu Mów co chcesz. Internauci gejtują klip, a wszystko dlatego, że w klipie wystąpiła para homoseksualistów.

Chłopacy siedzą na ławce i czule się przytulają. Przeciwnicy osób LGBT nie pozostawili na artystce suchej nitki. Ale ona nie przejmuje się tym w ogóle.

„Nie przejmuję się tym, co wypisują inni na mój temat czy też homoseksualistów, którzy wystąpili w moim klipie. Uważam, że jest to problem , który dotyczy dużego procentu homoseksualnych par w Polsce. Geje i lesbijki nie powinni być dyskryminowani, każdy ma prawo dokonywać własnych wyborów w życiu. To są ludzie, których trzeba darzyć szacunkiem, a u nas w Polsce niestety ich związki są potępiane, dlatego w swoim scenariuszu postanowiłam uwzględnić ich rolę i przełamać pewne stereotypy. Znalazłam parę, która zgodziła się na wystąpienie publiczne i zrealizowaliśmy to tak jak zaplanowałam” – powiedziała Patty.

Singiel Mów co chcesz został napisany przez samą wokalistkę. Piosenka powstała w oparciu o prawdziwą historię z jej życia.

„Wiele osób zaczęło krytykować to co robię, posypało się sporo zawiści, zazdrości i tak naprawdę nie wiedziałam dlaczego. Teraz już wiem, że w Polsce to normalne, że jeśli ktoś osiąga sukces poprzez Internet i powodzi mu się lepiej niż innym to jest „hejtowany”. Na szczęście po mnie to spływa! Postanowiłam napisać piosenkę, która podbuduje nie tylko mnie ale i innych, da do myślenia i postawi na nogi poprzez pozytywną energię, poprzez radosną melodię i proste, zrozumiałe słowa, które są aluzją dla tych, którzy życzą nam źle”. – skomentowała Patty.

Źródło: http://www.glamki.pl/kultura/muzyka/patty-broni-gejow-wszystko-przez-teledysk-do-trzeciego-singla-mow-co-chcesz-wideo,41_8318.html