Paweł Bednarek oddał fartucha w programie „Masterchef”

Paweł Bednarek w programie MasterChef / Fot. TVN
Paweł Bednarek w programie MasterChef / Fot. TVN

Wielu naszym Czytelnikom, którzy oglądają program Masterchef, który emitowany jest na antenie TVN w każdą niedziele o 20:00 przypodobać mógł się Paweł Bednarek.

Paweł ma 27 lat i obecnie mieszka w Warszawie. Od kilku lat jest zawodowym modelem, mimo, że studiował grafikę. Dzięki takiej pracy podróżuje po całym świecie. Niedawno był w Los Angeles, a kilka miesięcy temu mieszkał w Chinach. Najczęściej można go jednak spotkać w Tajlandii.

„Jeśli zostanę MasterChefem to dlatego, że zrobię coś inaczej i lepiej niż inni uczestnicy”

Największym jego marzeniem jest założenie małej knajpki, w której będzie mógł realizować swoje pasję i serwować gościom swoje potrawy.

Paweł niestety odpadł we wczorajszym odcinku Masterchefa. Nie udało mu się wykonać poprawnie żadnego wymaganego zadania. Dla Pawła nie jest to jakaś wielka tragedia. Tak jak pisaliśmy wcześniej pracuje jako model i ma do czego wrócić.

Ostatnio zaczął prowadzić własnego bloga, także jeżeli chcecie być na bieżąco serdecznie zapraszamy: http://friendfried.blogspot.com/

Zobaczcie jego słodkie zdjęcia.

Paweł Bednarek 2 Paweł Bednarek 3 Paweł Bednarek 4 Paweł Bednarek 5 Paweł Bednarek 6 Paweł Bednarek 7 Paweł Bednarek 8 Paweł Bednarek 9 Paweł Bednarek 10 Paweł Bednarek 11 Paweł Bednarek 12 Paweł Bednarek 1