Piękna historia miłosna Spencer’a i Dustin’a Stout-Reeser! [ZDJĘCIA]

Piękna propozycja małżeństwaTo były oświadczyny, które zobaczył cały świat: mężczyzna jest prowadzony w dół korytarza, aby stanął na ruchomych schodach. Muzyka w tym momencie rozbrzmiewa w całym budynku: „Ktoś za tobą tęskni, gdy jesteś daleko. Pragnę budzić się każdego dnia słysząc jak mówisz. – Ooo, ktoś kocha Ciebie.”

Dużo jaskrawo ubranych ludzi, uśmiechnięte twarze znajomych i członków rodziny zaczyna tańczyć do muzyki. Są idealnie zsynchronizowani. Później wchodzi mężczyzna w garniturze, krawacie i marynarce, idzie przez korytarz, uśmiecha się. Oboje spotykają się na w dolnej części korytarza, gdy jeden szepcze mu do ucha „Kocham Ciebie mocniej niż cokolwiek innego na tym świecie. Będę zaszczycony, jeżeli będziesz chciał zostać przy mnie do końca mojego życia.” W końcu klęka przed nim, patrzy prosto w oczy i pyta: „Wyjdziesz za mnie?”

Dustin Reeser bez zastanowienia odpowiedział „Tak!”. Od wysłania zaręczyn do Internetu minęły już trzy miesiące. Film obejrzało już blisko 11 milionów osób. Dustin i Spencer zostali zaproszeni do The Ellen DeGeneres Show, aby opowiedzieć swoją historię. Para planuję ślub.

Para zdaję sobie sprawę z tego, że nie będą mogli powiedzieć „Tak” i legalnie wziąć ślub tam gdzie żyją, w stanie Utah. Aby być szczęśliwą parą będą musieli polecieć prawdopodobnie do Kaliforni, gdzie pary homoseksualne mogą zalegalizować swój związek.

Spencer i Dustin biorą ślub.

„Z jednej strony czujemy, że jesteśmy akceptowani przez społeczeństwo w którym żyjemy, ale z drugiej, nie pozwala nam się wziąć ślubu.”

Mężczyźni mają nadzieję, że Utah, jak i pozostałe 34 stany, które nie pozwalają osobom tej samej płci zalegalizować swojego związku – już wkrótce na to pozwolą. Cały materiał możecie przeczytać tutaj, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć.

Piękna historia miłosna dwóch gejów 1 Piękna historia miłosna dwóch gejów 2 Piękna historia miłosna dwóch gejów 3 Piękna historia miłosna dwóch gejów 4