Piłkarz Robbie Rogers ma chłopaka – Greg’a Berlanti

Roobie Rogers i jego partner Greg Berlanti który pracuje dla DisneyaRobbie Rogers urodził się w Rancho Palos Verder. Jest amerykańskim piłkarzem, który najczęściej występował na pozycji ofensywnego pomocnika.

W lutym 2013 roku wyznał publicznie, że jest gejem. Na swoim blogu napisał: „Takie tajemnice powodują wiele szkód w moim wnętrzu. Ludzie uwielbiają prawić kazania na temat szczerości, o tym, jaka jest prosta. Ale niech spróbują po 25 latach przyznać wszystkim, że jest się gejem”.

„Nigdy nie zapomnę o przyjaciołach, którzy mnie zawsze wspierali, nawet jak dowiedzieli się o moim sekrecie. Teraz czas odejść i odkryć siebie z dala od futbolu” – oddał Rogers.

Według TMZ 26 letni Robbie Rogers ma chłopaka, którym jest 41 letni producent filmowy Greg Berlanti, który pracuję m.in. dla Disney’a.

Chłopacy spotykają się ze sobą już od maja – czyli 3 miesiące po tym, jak Roobie wyszedł z szafy. Chcą utrzymać swój związek w tajemnicy, lecz nie wychodzi im to za dobrze. W ciągu kilku miesięcy zostali zauważeni już parę razy na dużych imprezach.

Gratulujemy i życzymy Wam udanego związku.

Roobie Rogers z chłopakiem