Poseł Twojego Ruchu zrobił zakupy dla biednych rodzin. Dajmy radość innym!

Poseł Robert Biedroń (Twój Ruch) zrobił zakupy dla najbardziej potrzebujących (fot. Krzysztof Piotrkowski)Pan poseł Robert Biedroń (Twój Ruch) postanowił wesprzeć potrzebujących kupując podstawową żywność długoterminową jak cukier, olej, mąka przeznaczając na ten cel 96.22zł. – Bieda jest ponadpartyjna. Dlatego zachęcam wszystkich do udziału w Świątecznej Zbiórce Żywności dla biednych – mówił Robert.

Poseł zachęcał wszystkich do uczestniczenia w zbiórce przed Biedronką na Starym Rynku w Słupsku. Tam włączył się w Świąteczną Zbiórkę Żywności, która w ten weekend w całym kraju przeprowadza banki żywności.

Poseł nie ukrywał, że robi to, bo nie jest biedny, a uważa, że tacy ludzie powinni dać coś od siebie innym, którzy potrzebują wsparcia. Bank Żywności przeprowadza blisko tysiąc wolontariuszy, którzy pojawili się w 50 sklepach sieci handlowych takich jak Biedronka, Lidl, Netto, POLOmarket.

Warta uwagi jest także akcja pt. Szlachetna Paczka, dzięki której możemy wesprzeć potrzebujące rodziny. Spis rodzin jest dostępny w Internecie, możemy wybrać konkretną rodzinę dla której przygotujemy świąteczną paczkę. Sami bierzemy udział w takich akcjach i Was również do tego zachęcamy. Nie ma nic piękniejszego niż sprawienie radości innym. :)

Więcej informacji o Szlachetnej Paczce tutaj: http://www.szlachetnapaczka.pl/