Profesjonalny bokser Orlando Cruz proponuje małżeństwo swojemu chłopakowi. Pierwszy raz w historii sportu.

Orlando Cruz i Jose Manuel / Fot. Twitter
Orlando Cruz i Jose Manuel / Fot. Twitter

Orlando Cruz jest pierwszym gejem-bokserem w historii sportu, który zaproponował swojemu chłopakowi José Manuelowi ślub za pośrednictwem wideo chata na Facebooku.

W filmie, którego już z jakiegoś powodu nie ma w Internecie, Cruz wyraził swoją miłość do Manuela. Powiedział między innymi:

„Chciałem Ci powiedzieć, że bardzo Ciebie potrzebuję i bardzo za Tobą tęsknie. Wiem, że jesteś ważną dla mnie osobą, że popierasz to co robię i szanujesz to. Jest to dla mnie bardzo ważne. Dajesz mi siłę do życia. Zwłaszcza teraz kiedy wiesz, że mam ważną walkę podczas Mistrzostw Świata. Chce Ci powiedzieć, że jesteś szczególną osobą w moim życiu. Jestem trochę zdenerwowany, ale chce powiedzieć Tobie i oznajmić moim znajomym, że chciałbym się z Tobą ożenić. Chcę, abyś był częścią mojego życia.”

Manuel odpowiedział na film przyjmując propozycję małżeństwa:

„Chcę powiedzieć tak, bo Cię kocham. Tak chce się z tobą ożenić. Kocham Cię, kocham Cię bardzo. Będziemy razem iść naprzód i zobaczysz jak szczęśliwi będziemy. Kocham Cię z całego mojego serca.”

To będzie trudne wsuwać obrączkę w tych rękawicach bokserskich, ale jak wszyscy wiemy prawdziwa miłość zwycięża wszystko. :) Pozdrawiamy chłopaków.

1 Comment

  1. Życzę im szczęścia i niech się kochają jak najmocniej potrafią. Dla Ciebie Orlando
    wielki szacunek i podziw, za to że nie boisz się swoich uczuć. Musisz go naprawdę
    bardzo mocno kochać i to jest najważniejsze, mimo że uprawiasz bardzo męski
    sport. Jeszcze raz życzę dużo szczęścia i wielu sukcesów w sporcie!

Comments are closed.