Przedstawiamy kolejny gejowski kalendarz z drużyną rugby z Holandii!

Gejowska drużyna rugby z Holandii w nagiej sesji zdjęciowej dla kalendarza 1Z uwagi, że początek 2014 roku „tuż, tuż”, mamy wysyp gejowskich kalendarzy na nowy rok. Każdy próbuje wybić się na tle konkurencji i być tym, który będzie wisiał w Twojej kuchni. O poprzednich kalendarzach napiszemy pod koniec tego wpisu.

W tym momencie, chcielibyśmy Wam przedstawić gejowską drużyną rugby Amsterdam Lowlanders z Holandii, która zdecydowała się na udział w rozbieranej sesji zdjęciowej dla kalendarza na rok 2014. Cała kwota ze sprzedaży będzie przeznaczona na udział w siódmej edycji turnieju Bingham Cup (turnieju rugby dla gejów z całego świata).

W drużynie nie tylko są Holendrzy, ale także inne narodowości. M.in. Liban, Belg, Czech, Macedończyk, Włoch, Amerykanin, Brytyjczyk, Irlandczyk, Węgier, Niemiec, Szwajcar, Duńczyk, Australijczyk, Grek, Argentyńczyk, Rumun, Hiszpan i Chińczyk.

WIĘCEJ: Zobacz wszystkie zaprezentowane przez nas kalendarze na rok 2014 z seksownymi mężczyznami.

Jeżeli chciałbyś pomóc drużynie w wyjeździe na Bingham Cup i zdobyć tym samym owy kalendarz – zapraszamy tutaj. Zobacz również „The Making of”, czyli jak film z sesji zdjęciowej.

Gejowska drużyna rugby z Holandii w nagiej sesji zdjęciowej dla kalendarza 5

Gejowska drużyna rugby z Holandii w nagiej sesji zdjęciowej dla kalendarza 4

Gejowska drużyna rugby z Holandii w nagiej sesji zdjęciowej dla kalendarza 3

Gejowska drużyna rugby z Holandii w nagiej sesji zdjęciowej dla kalendarza 2

Gejowska drużyna rugby z Holandii w nagiej sesji zdjęciowej dla kalendarza 6