Przerwany pokaz filmowy w Krytyce Politycznej zostanie powtórzony już jutro – 18 listopada! Wstęp wolny.

Screen z filmu Ona mnie nienawidzi (She Hate Me) 2Jakiś czas temu pisaliśmy o przykrym incydencie, który miał miejsce w siedzibie Krytyki Politycznej, w której odbywał się pokaz filmu „Ona mnie nienawidzi”.

Widzowie nie zdążyli dokończyć seansu.

Replika donosi, że już jutro – w poniedziałek 18 listopada w Warszawskiej siedzibie Krytyki Politycznej, która mieści się na Foksal 16, II Piętro o godzinie 19:00 odbędzie się powtórzenie pokazu filmu, który został przerwany przez niespodziewany atak.

Zostanie pokazany film z 2004 roku „Ona mnie nienawidzi” (ang. She Hate Me). Scenarzystą i reżyserem filmu jest Spike Lee.

Kilka słów o filmie

W filmie Biolig, absolwent Harvardu zostaje zwolniony z pracy, ponieważ nie odnosił się z szacunkiem do swoich przełożonych. Jest w tak kiepskiej sytuacji materialnej, że zmuszony został do zapładniania lesbijek, które są w stanie sporo zapłacić za jego usługi.

Wstęp jest wolny.

Screen z filmu Ona mnie nienawidzi (She Hate Me) 3 Screen z filmu Ona mnie nienawidzi (She Hate Me) 6 Screen z filmu Ona mnie nienawidzi (She Hate Me) 7 Screen z filmu Ona mnie nienawidzi (She Hate Me) 8