Przyjmowanie gejów do skautów wprowadzi organizację „w ciemność grzechu” – mówi dziennikarz.

Boy Scouts of America
Boy Scouts of America

W USA dziennikarz skrytykował głosowanie Boy Scouts of America, w którym zadecydowano, że homoseksualni chłopacy będą przyjmowani do organizacji.

Większość z głosujących, bo aż 60% z 1400 osób zagłosowało za zniesieniem zakazu przyjmowania gejów do organizacji. W swoim artykule dla World Net Daily Jeff Rayno napisał, że zwolennicy zniesienia zakazu „kochają ciemność grzechu”.

„Ostatnia decyzja 1,400 członków Boy Scouts of America żeby pozwolić gejom dołączać do skautów była prawdziwym szokiem dla ojców w całej Ameryce, którzy chcą opiekować się, chronić, uczyć i spędzać czas ze swoimi synami w pobożny sposób.” – pisał Rayno. Dziennikarz mówił także o pomyśle stworzenia nowej organizacji, w której chłopcy uczeni byliby jak wzmacniać cechy charakteru odpowiednie dla „odpowiedzialnych mężów, ojców i obywateli”.

Decyzja ta była silnie krytykowana przez wielu konserwatystów między innymi gubernatora Teksasu Ricka Perry’ego. Dziennikarz przyznał, że w tym momencie lepsze jest utonięcie niż przyjęcie się do skautów. Barack Obama poparł decyzję zniesienia zakazu.

Źródło: gejowo.pl