Publiczny głos obrony w sprawie gejów

Radek Majdan o gejachW Polsce osoby publiczne  wciąż na temat gejów maja negatywne poglądy. Na czele tej grupy wybił się polski piłkarz Jan Tomaszewski, który w swoim poglądzie nie wyobraża sobie bycia w jednej szatni z gejem

Podobne opinie przez długi czas były prezentowane w świecie osób publicznych. Jednak w ostatnim czasie coś drgnęło w tym środowisku i powolutku zaczyna się to wszystko zmieniać. Coraz więcej celebrytów  zaczyna wspierać gejów reprezentując w ten sposób zdrowe poglądy.

Jednym z przykładów jest wywiad Radka Majdana dla stacji telewizyjne TNV24, gdzie gwiazda wypowiada się : ”Gejem może być każdy: piłkarz, aktor, komandos czy polityk, ale nie w każdym zawodzie przyznanie się do homoseksualizmu jest łatwe. Piłkarz do takich zawodów nie należy.”
Radek Majdan dodał również, że: ”Jeśli mój kolega z drużyny przyznałby się do bycia homoseksualistą, to traktowałbym go tak samo, jak przed tą informacją.”

Celebryta miał odwagę zaprezentować poglądy, które pokazują jak powinna wyglądać w naszym kraju tolerancja i szacunek dla drugiego człowieka. Oby było więcej takich głosów, które zagłuszą głos takich ludzi jak Tomaszewski.

Źródło: http://gnews.pl/news/radek-majdan-broni-gejow-gejem-moze-byc-kazdy-pilkarz-komandos-czy-polityk/