Ricky Martin zerwał ze swoim chłopakiem. Po 9 latach!

Ricky Marin i Carlos Gonzalez Abella zerwali ze sobą 7Ricky Martin długo zwlekał, aby publicznie przyznać się do swojego homoseksualizmu. Zrobił to dopiero w wieku 39 lat. Wcześniej przyznał się do bycia homofobem. – Kiedyś, gdy patrzyłem na gejów to myślałem, że ja taki nie jestem, że ja nie chce taki być jak oni. Wstydziłem się tego – mówił piosenkarz.

Dwa lata wcześniej Ricky wynajął surogatkę, która urodziła mu bliźniaki. Dzieci wychowywał razem ze swoim partnerem Carlosem Gonzalezem Abellą, z którym był w związku przeszło dziewięć lat.

W amerykańskich mediach zrobiło się gorąco, gdyż Ricky i Carlos postanowili zakończyć swój związek.

– Ricky i Carlos postanowili zakończyć związek. Chcą jednak pozostać przyjaciółmi. Wiążą ich wspólne doświadczenia i wspomnienia – powiedział dziennikarzom rzecznik prasowy piosenkarza.

Niestety nie wiadomo, kto przejmie opiekę nad dziećmi.

Ricky Marin i Carlos Gonzalez Abella zerwali ze sobą 6 Ricky Marin i Carlos Gonzalez Abella zerwali ze sobą 5 Ricky Marin i Carlos Gonzalez Abella zerwali ze sobą 4 Ricky Marin i Carlos Gonzalez Abella zerwali ze sobą 3 Ricky Marin i Carlos Gonzalez Abella zerwali ze sobą 2 Ricky Marin i Carlos Gonzalez Abella zerwali ze sobą 1

 

1 Comment

  1. Nigdy bym nie pomyśła że on może być gejem . Ale bi każdy może być

Comments are closed.