Rodzinna sielanka pary gejów wraz z ich trójką dzieci

Para gejów wychowująca trójkę dzieci 1W ostatnich dniach w Internecie huczy o parze gejów: Kordale i Kalebie. Dlaczego wzbudzają oni tak dużo emocji? Obaj mężczyźni są bardzo atrakcyjni. Są od trzech lat parą i obaj mają po 24 lata. Ich ciała są pięknie umięśnione.

Oczywiście w dalszym ciągu to nie powinno nikogo dziwić, bowiem w Stanach Zjednoczonych aż 17 stanów dopuszcza małżeństwa osób tej samej płci, a geje i lesbijki są bardzo wpływowi, zarówno politycznie jak i ekonomicznie. Warto dodać, że para wychowuję trójkę dzieci dzieląc się tym faktem z całym światem wrzucając fotki na Instagram.

Medialna kariera Kordale’a i Kaleba rozpoczęła się od zdjęcia, na którym uwiecznili poranne przygotowywania córek przed wyjściem do szkoły. Co prawda zdjęcie to zdobyło dużo hejtu, ale znalazły się również te osoby, które nie kryły podziwu, uznania i zachwytu. – Pobudka o 5:30 – to nasza codzienność – piszą Kordale i Kaleb.

– Obaj jesteśmy gejami, którzy wychowali się w rodzinach hetero. Nasze dzieci przede wszystkim bardzo kochamy, staramy się zapewniać im jak najlepsze warunki do rozwoju, wychowywać, zachęcać do otwartości na świat i jeszcze raz kochać. Dla nich jesteśmy sześcioosobową rodziną, w której mogą cieszyć się wsparciem biologicznej mamy, taty (Kordale) i Kaleba. Każdy, kto sądzi, że bycie gejem uniemożliwia stworzenie domu, który powiela wszystkie, oprócz jednej, heteronormatywne zachowania, jest w poważnym błędzie. A ich życie jest tego najlepszym przykładem.

Mężczyźni z Atlanty to nie jedyna para, która publicznie pokazała, że wychowuje dzieci w homoseksualnym związku. W mediach było głośno również o piosenkarzu Elthonie Johnie i jego mężu Davidzie Furnishu (ojcowie dwójki dzieci). Zobaczcie poniżej filmik wideo.

Para gejów wychowująca trójkę dzieci 2