Seksowni pływacy Panthers pozują do kalendarza LGBT 2014

Seksowni mężczyźni, pływacy z klubu Panthers dla kalendarza LGBT 1Już po raz drugi faceci z grupy pływackiej klubu sportowego LGBT Panthers pozują przed obiektywem by trafić na strony kalendarza. Tym razem w celach charytatywnych.

Dwa lata temu kiedy zrobili to, aby poprawić sytuacje ekonomiczną swojego klubu pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. W tym momencie robią to z charytatywnego celu. Współpracują z Checkpoint BCN, organizacją, która promuje wczesne wykrywanie i zapobieganie HIV.

Zdjęcia do kalendarza wykonane są przez Juana Pablo Santamaria, cenionego fotografa na świecie.

„Nasz pierwszy kalendarz został sprzedany z wielkim nakładem. Pomógł nam finansowo. W tym roku nasza sytuacja finansowa jest znacznie lepsza i chcemy teraz pomóc nagłośnić akcję, w której można wcześnie wykryć i leczyć HIV.” – powiedział koordynator grupy, Mano Ventura.

W kalendarzu na rok 2014 znajdzie się 21 pływaków, którzy zostali sfotografowani na basenie w Axel Hotel w dzielnicy Raval. Na sesji zostało wykonanych 2000 zdjęć, z czego tylko najlepsze będą zdobić produkt końcowy.

Kalendarz będzie można kupić w sklepie internetowym już w połowie listopada w cenie 10 Euro.

Seksowni mężczyźni, pływacy z klubu Panthers dla kalendarza LGBT 2 Seksowni mężczyźni, pływacy z klubu Panthers dla kalendarza LGBT 3 Seksowni mężczyźni, pływacy z klubu Panthers dla kalendarza LGBT 4