Seksowny Tom Daley wygrał plebiscyt brytyjskiej organizacji National Citizen Service

Tom DaleyTom Daley, skoczek wodny, który został okrzyknięty przez gejowski magazyn najseksowniejszym mężczyzną wygrał plebiscyt brytyjskiej organizacji National Citizen Service na osobę, która stanowi największą inspirację dla młodzieży.

Do National Citizen Service należą osoby 16 i 17 letnie. Organizacja wspiera różne działania społeczne, które promują wśród młodych ludzi postaw obywatelskich i umiejętności działania w zespole.

Przypomnijmy – Tom Daley ma 19 lat i w 2012 roku zdobył brązowy medal olimpijski w skokach do wody. W grudniu ubiegłego roku Daley pokonał Davida Beckhama w rankingu najseksowniejszych mężczyzn na świecie wybranych przez gejowski magazyn Attitude. Wtedy też postanowił dokonać swojego coming outu na YouTube, w którym opowiadał o tym, że jest w szczęśliwym związku z mężczyzną i czułby się źle, gdyby musiał to ukrywać.

– Wielkie dzięki! To niesamowite być uznanym właśnie przez Was. Odwalacie kawał dobrej roboty, powodzenia! – mówił Daley na wieść o wynikach plebiscytu NCS.