Smutna historia ze szczęśliwym zakończeniem. Jonathan Allen został wyrzucony z domu bo jest gejem.

Jonathan Allen, chłopak, którzy został wyrzucony z domu dlatego, że jest gejem dał świetny koncert 2Jonathan Allen postanowił spróbować swoich sił w programie Mam Talent. Niespodziewanie na samym początku jurorzy „weszli” na dość smutny temat z przeszłości Jonathana.

Kiedy Allen przedstawiał się i został zapytany przez jednego jurora co robi w Tennessee odpowiedział szybko urywając, że nic. Jurorzy chcieli dowiedzieć się więcej. Zapytali go, czy to co zaprezentuje dzisiaj robi na co dzień? – Nie. Naprawdę nic nie robię. Jestem bezrobotny, ale staram się znaleźć pracę. – odpowiedział pewny siebie Jonathan.

Na pytanie „Co na to Twoja rodzina? Wspierają Cię w tym co robisz?” odpowiedział: – Nie. Właściwie to zostałem wyrzucony z domu kiedy skończyłem 18 lat. (…) Wyrzucili mnie, bo jestem gejem. Im się to nie podobało, więc zrobili to dokładnie w moje 18-te urodziny. – mówił Jonathan.

Chłopak pokazał się z jak najlepszej strony. Ma świetny głos. Jonathan dotarł bardzo daleko, bo aż do półfinału, jednak nie otrzymał wystarczającej liczby głosów, aby dostać się do finału. Zobaczcie jego występ.

Jonathan Allen, chłopak, którzy został wyrzucony z domu dlatego, że jest gejem dał świetny koncert 1