Solista Blue Lee Ryan: „Eksperymentowałem z facetami”

Blue Lee Ryan ujawnił swój homoseksualizmUczestnik Celebrity Big Brother, który rozpoczął w tym momencie swoją solową karierę przyznał się, do kontaktów z facetami. Dodał, że każdy z nas zapewne kiedyś tak eksperymentował.

Lee Ryan przyznał się, że miał kontakt z mężczyznami. Dodał, że nie przyznaję się do tego wszędzie, lecz nie zaprzecza tym doniesieniom.

Rozmawiał z Jasmine Waltz, Luisa Zissman i Ollie Locke o tym, kto jest biseksualny, oraz o związkach tej samej płci. Ryan powiedział: – Tak, miałem kontakt z mężczyzną. Każdy chyba robił kiedyś takie eksperymenty.

Po chwili zastanowienia dodał: – Jestem człowiekiem, który bardzo dużo podróżuje. Nie byłbym w stanie przyznać się do tego w każdym miejscu na Ziemi.

Rozmowa zaczęła się, kiedy jedna z dziewczyn Waltz zaczęła mówić o swoim życiu, kiedy była w więzieniu. Jak znalazła swoją miłość z kobietą.

Powiedziała: – Kiedy poszłam do więzienia byłam samotna. Ludzie dookoła mnie byli kobietami. Chciałam czuć się kochana. Nawet jeśli zamiast kochać mężczyznę, musiałabym pokochać kobietę. To nie jest dla mnie ważne. (…) Miałam udany związek z młodą dziewczyną, która miała 17 lat i pochodziła z Puerto Rico.

Ryan Blue z zespołu Duncan James ujawnił swoją biseksualną orientację w 2009 roku. Ujawnił, że miał kilka kontaktów z mężczyznami. W 2013 roku w kilku wywiadach przyznaję, że identyfikuje się jako gej.