Spekulacje na temat obsady „50 twarzy Graya”

źródło: http://www.hdwallpapersinn.com/wp-content/uploads/2012/12/Matt-Bomer-matt-bomer-10690775-745-560.jpg
źródło: HDWALLPAPERS

Ta książka podbiła serca i umysły milionów osób na świecie. Przetłumaczona na 50 języków i sprzedana w 70 milionach egzemplarzy. O czym mowa? Oczywiście o soczystej i mocno erotycznej książce E.L.James „50 twarzy Graya”. Od kilku miesięcy wiadomo, że pierwsza część trylogii James zostanie wyreżyserowana. Nie ustają jednak spekulacje na temat tego, kto zagra główną rolę przystojnego i bezprudyjnego biznesmena Christiana Graya.

Jeszcze do niedawna głównym kandydatem był znany z serialu „Queer as folk” Charlie Hunnam. Jak sam przyznaje, po roli Natana nie czuje on wstydu podczas erotycznych scen. Jednak Hunnam odmówił udziału w produkcji „50 twarzy…”. Oficjalny powód to brak czasu na przygotowanie się do roli. Plotkuje się jednak, że Hunnam bał się reakcji swoich fanów.

Wobec takiego obrotu sprawy fani książki wysunęli własną propozycję – Matta Bromera. Znany z „białych kołnierzyków” aktor tak bardzo przypadł do gustu fanom trylogii, że napisali oni petycję do reżysera i zebrali ponad 87 tysięcy podpisów. Ich zapał widać także po ilości filmików na portalu youtube.com

Matt Bromer po sukcesie w serialu, zaczyna swoją przygodę z wielkim ekranem. Prywatnie jest wielkim aktywistą LGBT i wraz ze swoim długoletnim partnerem wychowuję trójkę dzieci.