Stan Arkansas próbuje uchylić blokadę państwa na małżeństwa gejów

Geje na torcieProkurator Generalny Arkansas Dustin McDaniel ma stworzyć głosowanie , które może pozwolić wyborcy uchylić jego stan za poprawkę konstytucyjną małżeństwa już w przyszłym roku.

Poprawka 83 , która została przyjęta w 2004 roku o 75 procent wyborców , przewiduje, że Arkansas nie akceptuje małżeństw tej samej płci . Zatwierdzenie McDaniel’a  nowego tytułu głosowania , które zostało zaproponowane przez Arkansans ds. Równości założyciela Christina Harrison, jest pierwszym z wielu kroków w kierunku zapewnienia równych małżeństwa w stanie. Teraz , Harrison musi zebrać ponad 78.000 podpisów. W przypadku zatwierdzenia przez wyborców , umożliwiłoby to Arkansas Walnego Zgromadzenia.

Współprzewodniczący ds. Równości Judd Mann powiedział, że mobilizuje budowanie poparcia wśród wolontariuszy . Chociaż to jest zachęcające,grupa musi poświęcić więcej czasu w internecie . W Arkansans na stronie internetowej Równości oferuje niewiele informacji o tym, kto jest za lub gdzie dzieją się wydarzenia , a obie grupy i jej założyciele utrzymali zaniedbania obecnościami na społecznych mediach. Co prawda , są to problemy, które łatwo można zaradzić , ale są ważnymi narzędziami do zapewnienia wsparcia i ustanowienia legitymacji .

Uzyskanie komentarza na temat tych orzeczeń , prokuratora generalnego McDaniel powiedział, że „Nasze opinie mówią same za siebie, więc nie mamy do nich ustosunkować .”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *