Student z Łodzi najpiękniejszym mężczyzną świata?

Kamil Zatorski 2Kamil Zatorski (20 lat), student inżynierii materiałowej na Politechnice Łódzkiej będzie reprezentował największy konkurs piękności dla mężczyzn do 30. roku życia – Manhunt International 2014.

Gala finałowa odbędzie się w Chinach na przełomie kwietnia i maja. Łącznie będzie 50 kandydatów, którzy będą rywalizować o zdobycie tytułu najpiękniejszego. Będą prezentować się w bieliźnie, garniturach i strojach narodowych.

Jak Kamil Zatorski został wytypowany do reprezentowania Polski w konkursie Manhund? Jesienią za namową koleżanki postanowił zrobić sobie domową sesję zdjęciową, która później wylądowała w Internecie. Przedstawiciele portalu odpowiedzialni za wytypowanie polskiego reprezentanta zainteresowali się chłopakiem.

– Ćwiczę codziennie na siłowni po 1,5 godziny – opowiada. – Przy wzroście 189 cm ważę 93 kg, a dobrze byłoby, gdybym ważył o dziesięć mniej. Jestem też na diecie, tylko 1,5 tys. kalorii dziennie. Zrezygnowałem z węglowodanów, czyli m.in. słodyczy i pieczywa. Aby poprawić wygląd skóry, codziennie korzystam z sauny. Uczę się angielskiego, a wkrótce zacznę także kurs chodzenia po wybiegu. Wyrabiam sobie paszport, bo do tej pory za granicą byłem tylko w Czechach i w Belgii, więc go nie potrzebowałem. – mówił.

Kamil Zatorski Kamil Zatorski 3 Kamil Zatorski 1