Super występ seksownych chłopaków z Acrogym w polskiej edycji Mam Talent!

Acrogym w polskiej edycji Mam TalentChłopacy z Acrogym wystąpili w dzisiejszym Mam Talent. Według nas dali naprawdę świetny występ. Obaj trenują gimnastykę od 15 lat, a mają zaledwie po 24 lata.

Agnieszka Chylińska już na samym początku zapytała chłopaków czy mają dziewczyny. Obaj się speszyli, po czym jeden powiedział za drugiego, że jego partner ma żonę. „Kolega ma, a kolega nie ma” – dodała.

„To było bardzo widowiskowe. Najbardziej kompletnie, w pełni wykorzystane 2 minuty w tym programie. Świetne show. Po prostu jestem pod ogromnym wrażeniem. Brawo!” – usłyszeliśmy komentarz Agnieszki.

„Doskonała prezentacja. Choreografia przemyślana w każdym centymetrze. Świadomość ruchu perfekcyjna, od początku do końca spójna całość. No po prostu profesjonalny występ. Bardzo dobrze” – skomentował występ Agustina Egurrola.

„Jedna z najlepszym prezentacji jakie widziałem w tej edycji, więc jestem na tak” – dodał Agustina.

Mężczyźni dali naprawdę świetny pokaz. Mogą zajść naprawdę daleko w tym programie. Show możecie obejrzeć tutaj.

Aktualizacja:
23:14 – Podczas końcowego głosowania do najlepszej 40-stki chłopacy z Acrogym nie dostali się. Odpadli mimo wielu pozytywnych komentarzy, które dostali wcześniej od jurorów. Nie zgadzamy się z ich wyborem, ale cóż. Nie od nas to zależy.

Seksowni chłopacy z Acrogym 5 Seksowni chłopacy z Acrogym 1 Seksowni chłopacy z Acrogym 2 Seksowni chłopacy z Acrogym 3 Seksowni chłopacy z Acrogym 4