SZOK: Geje adoptowali chłopca. Pozwalali go gwałcić za pieniądze!

Plac zabaw dla dzieciNie chciało nam się wierzyć w to co dzisiaj przeczytaliśmy, ale wiele źródeł to potwierdza. Para gejów, która adoptowała fałszując dokumenty dziecko zgotowała mu piekło. Cztery lata chłopiec był wykorzystywany seksualnie.

Nadto za pieniądze pozwalali innym mężczyzną go gwałcić. – donosi Huffington Post. Jeden z mężczyzn, który wykorzystywał swojego synka ma dzisiaj 36 lat, a drugi 42. Obaj poznali się w 1990 roku. Od tego czasu mieszkali na stałe w Australii, jednakże często przebywali również w Stanach Zjednoczonych.

Dziecko udało im się adoptować tylko i wyłącznie dzięki wcześniej sfałszowanym dokumentom. Malucha kupili za 8 tysięcy dolarów. Jego matka chciała zapewnić mu lepszą przyszłość. Dlatego sprzedała go oprawcom.

Kiedy doszło do nielegalnej adopcji chłopiec miał dwa lata.

Jego nowi rodzice jak się okazało to nie tylko osoby homoseksualne, ale również pedofile. Przez 4 lata wykorzystywali seksualnie swoje dziecko. Po namyśle – postanowili dorobić się na nim fortuny. Pozwolili  innym mężczyzną za pieniądze go gwałcić.

Sąd na ten moment ustalił, że chłopca wykorzystało seksualnie 9 mężczyzn na 3 kontynentach. Klientela  była na całym świecie: w USA, Niemczech, we Francji czy w samej Australii.

Wpadli ponieważ udostępnili w sieci nagrania z chłopcem. Starszy mężczyzna został skazany na 40 lat, a młodszego Sąd w Indianapolis skazał na 30 lat.