Szokujące informacje – geje popełniają połowę morderstw

Geje popełniają połowę morderstw
Geje popełniają połowę morderstw

W chrześcijańskim radiu w ostatnim czasie wielokrotnie poruszana jest sprawa homoseksualizmu. Na antenie zostały opublikowane zaskakujące informacje dotyczące społeczności LGBT. Poinformowano, że członkowie społeczności LGBT popełniają połowę morderstw w dużych miastach.

Założyciel oraz dyrektor wykonawczy młodzieżowej organizacji chrześcijańskiej You Can Run But You Cannot Hide Bradlee Dean przekazując taką informację zacytował sędziego z Nowego Jorku. Okazało się jednak, że słowa te pochodziły z gazety, która została opublikowana w 1992 roku.

Według wyliczeń społeczność LGBT stanowi około 1,7-4% całej populacji i jak to możliwe aby była ona odpowiedzialni za połowę morderstw – podobną liczbę co o kilkadziesiąt procent większa populacja heteroseksualna. Gospodarze programu radiowego tłumaczyli się, że taki wynik morderstw dokonanych przez społeczność LGBT spowodowana jest brakiem moralności osób homoseksualnych.

Wiele konserwatywnych osób powołuje się na statystyki z artykułu z 1992 roku, który został napisany dla gazety The Post-Tribune przez J. Kaifetza. Postanowiono odnaleźć autora tego artykułu i okazało się, że nie pamięta źródła na którym oparł opublikowane statystyki.

Źródło: http://gejowo.pl/index.php?pid=3&n_id=12201