Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna według gejowskiego magazynu Attitude ma chłopaka!

Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna świata, który wyprzedził Davida Beckhama 4W lipcu bieżącego roku Tom Daley pokonał Davida Beckhama w rankingu najseksowniejszych mężczyzn na świecie w magazynie Attitude. Chłopak okazał się być ładniejszy od samego księcia Harry’ego i Davida Beckhama.

Magazyn Attitude w tradycji ma układanie listę 100 najseksowniejszych mężczyzn świata. Do tego roku na samym szczycie plasował się David Beckham, który mówi, że to jest zaszczyt być ikoną gejów. – Bycie ikoną gejów, jest dla mnie wielkim zaszczytem. Jestem całkowicie pewien swojej orientacji i nie mam z tym problemu. Bycie homoseksualistą powinno być dla każdego czymś absolutnie naturalnym. – przyznał piłkarz.

W tym roku wyprzedził go jednak Tom Daley, 19-letni brytyjski pływak. Tom jest młodym mężczyzną, ma piękne umięśnione ciało. Do tej pory nie do końca było wiadomo, czy Tom jest gejem, jednakże ostatnio wyznał, że ma chłopaka. Zrobił to na YouTube. – Chciałbym podzielić się z wami czymś ważnym. To była trudna decyzja, żeby o tym powiedzieć, mam nadzieję, że mnie wesprzecie. Od jakiegoś czasu mam chłopaka i jestem najszczęśliwszym facetem na Ziemi. Poza tym jestem tym samym Tomem, którego znacie. Nadal chcę zdobyć złoto olimpijskie w Rio w 2016 roku.

Zobaczcie filmik oraz jego seksowne zdjęcia. Tak na początek dnia! :)

Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna świata, który wyprzedził Davida Beckhama 7

Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna świata, który wyprzedził Davida Beckhama 8

Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna świata, który wyprzedził Davida Beckhama 9

Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna świata, który wyprzedził Davida Beckhama 10

Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna świata, który wyprzedził Davida Beckhama 11

Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna świata, który wyprzedził Davida Beckhama 12

Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna świata, który wyprzedził Davida Beckhama 1

Tom Daley, najseksowniejszy mężczyzna świata, który wyprzedził Davida Beckhama 2