Tom Daley zainspirował australijskiego aktora do ujawnienia swojej orientacji seksualnej

Harry Cook dokonuje swojego coming outu. Ujawnia wszystkim, że jest gejem 4Australijski aktor Harry Cook zdradza w programie GSN jak Tom Daley zainspirował go poprzez swoje wideo na YouTube  do coming outu. Po ujawnieniu się dostał wiele ciepłych słów, które podbudowały go jeszcze bardziej. – Miałem też kilka nieprzyjemnych uwag, ale to były tzw. trolle (pot. fejmy). – mówił w wywiadzie.

„Jedną z rzeczy, która najbardziej mnie zmotywowała do ujawnienia był fakt, że jestem bardzo wielkim zwolennikiem małżeństw jednopłciowych, a nadto nie chcę udawać, że nie jestem gejem. Nie chce być widziany jako zwolennik heteroseksualny, który wspiera małżeństwa osób jednopłciowych. Chcę pokazać młodym osobom, że ujawnianie się jest w porządku. (…) Nie chciałem już więcej kłamać. (…) Tom zrobił swój coming out i to było na prawdę bardzo pomocne dla mnie.”

W trakcie wywiadu opowiedział również o swoim nowym filmie, w którym gra pierwszoplanową rolę. Opowiada o surferach, homofobii i zastraszaniu w szkole.

Harry Cook dokonuje swojego coming outu. Ujawnia wszystkim, że jest gejem 3 Harry Cook dokonuje swojego coming outu. Ujawnia wszystkim, że jest gejem 2 Harry Cook dokonuje swojego coming outu. Ujawnia wszystkim, że jest gejem 1 Harry Cook dokonuje swojego coming outu. Ujawnia wszystkim, że jest gejem 4 Harry Cook dokonuje swojego coming outu. Ujawnia wszystkim, że jest gejem 5