Transseksualna posłanka Anna Grodzka: „Mamy posłów bez poglądów” [WIDEO]

Anna Grodzka z rozmowie z Karolem Andrzejewskim - Ostry dyżur politycznyOstatnim gościem programu Ostry Dyżur Polityczny była posłanka Anna Grodzka. Rozmowa dotyczyła głównie polityki, tolerancji, rynku pracy oraz tego, czy posłanka Twojego Ruchu zostałaby wybrana do Sejmu, gdyby nie była osobą transseksualną – czytam na stronie wiadomosci24.pl.

Anna Grodzka jest bez wątpienia najbardziej kontrowersyjną osobą w polskim parlamencie. Jest pierwszą publiczną osobą w Polsce i Europie, która nie bała się przyznać do swojego transseksualizmu.

Na pytanie prowadzącego program, czy posłanka czuje się dyskryminowana w polskim Sejmie Anna Grodzka odpowiedziała – W polskim sejmie nie. Czuje się w pełni prawną posłanką, natomiast myślę, że inne osoby transseksualne i nie tylko są dyskryminowane w Polsce. To tutaj jest problem.

Czytaj więcej: Recenzja książki Anny Grodzkiej pt. „Mam na imię Ania”.

W dalszej części wywiadu, Anna Grodzka stwierdziła, że mamy w Polsce posłów bez poglądów. Karol Andrzejewski postanowił podpytać o kogo chodzi. – Jest to niestety bardzo wiele posłów, lista nie jest dostępna w Internecie – odpowiedziała transseksualna posłanka.

Z całą rozmową można się zapoznać oglądając poniższy film.