Trzy coming outy w serwisie Youtube. Nowa moda?

W serwisie YouTube coraz więcej pojawia się coming outów ludzi, którzy „wychodzą z szafy” i przyznają się do swojej prawdziwej orientacji. Ostatnio zrobił tak m.in. Tom Daley, który przed kamerą wyznał całemu światu, że jest gejem.

Wybraliśmy jeszcze 3 najlepsze według nas coming outy znalezione w serwisie YouTube. W pierwszym z nich chłopak próbuje wyznać swojej siostrze, że jest gejem. Kiedy ta dowiaduję się – przytula go i całuję. – Nie ważne kogo kochasz. Ważne byś był szczęśliwy. Wtedy ja również będę szczęśliwa – odpowiedziała siostra. Zobaczcie wideo:

W następnym filmiku młody chłopak zaprasza rodziców do swojego pokoju by przyznać się do swojego homoseksualizmu. Na początku gdy weszli, chłopak się krępował, lecz w końcu wyznał, że jest gejem. Tata zapytał go czy jest pewny tego, że jest homoseksualny. Chłopak bez zastanowienia odpowiedział Tak.

W kolejnym filmie syn próbuje wyjawić swojej mamie swoją tajemnicę. W swoim filmiku mówi, że koledzy nazywali go „pedałem, ciotą”. Kiedy zapytał się mamy, czy ona wciąż go kocha, odpowiedziała: „oczywiście, że tak!”

Nie wszystkie coming outy kończą się tak dobrze i z taką akceptacją rodziców. Wiele gejów i lesbijek po „wyjściu z szafy” musi opuścić dom rodzinny, gdyż rodzice ich nie akceptują i nie chcą w domu. Mamy nadzieję, że takich pozytywnych coming outów będzie coraz więcej.