Udanych walentynek życzy Christian Andrew wraz ze swoimi seksownymi modelami

Christian Andrew Candy Pop 8Dzień zakochanych zbliża się nieubłaganie. 14 lutego jest to dzień, kiedy każdy z nas pragnie go spędzić z drugą połówką. Dla tych, którzy mają chłopaka lub dziewczynę jest to proste do zrealizowania, lecz dla singli już nie bardzo.

Wolnym osobom polecamy obejrzenie poniższego klipu od projektanta męskiej bielizny Christiana Andrew, w którym modele tańczą, twerkują do piosenki Candy Pop Pink Lemodane. Cały film nakręcony jest w dość różnobarwnej kolorystyce.

Czytaj więcej: Chcesz umieć trząść pupą tak samo jak modele Christiana Andrew? Zobacz przygotowany samouczek.

Całowanie, lizanie, ssanie i połykanie… To wideo zawiera to wszystko i więcej. Cory Zwierzynski (nazwisko brzmiące bardzo polsko) i Jake Houser są gwiazdami w Candy Pop. Są oni „słodszy od cukru” i obaj „są górą” według słów piosenki Candy Pop.

Modele, którzy wzięli udział w klipie: projektant Andrew Christian, Zwycięzca Konkursu 2013 model Jake Houser,  Topher DiMaggio, Noah Wright, Murray Swanby, Jeffrey Hawkins, Cheddy Oakafor, Cirio Arman, Cory Zwierzynski, Dominic Pacifico, Pablo Hernandez, Shawn Stoltz.

Christian Andrew Candy Pop 4 Christian Andrew Candy Pop 7 Christian Andrew Candy Pop 6 Christian Andrew Candy Pop 5

1 Comment

  1. Obrzydlistwo!

Comments are closed.