Undergroundowe kino LGBT – Świetny film pt. „Prawdziwa historia” już wkrótce.

Film LGBT Prawdziwa historia Todda Verona 2Już wkrótce swoją premierę będzie miał nowy film Todda Verona, autora „Nieznajomego w Paryżu”. „Prawdziwa historia” („Tumbledown”) opowiada historię dwóch mężczyzn Jay’a i Mike’a, którzy są parą. W filmie jest seks, alkohol, narkotyki, a później próba odtworzenia tego co się wydarzyło.

Kilka słów o filmie

Film Todda Verona „Prawdziwa historia” inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami, lecz z przyczyn wiadomych imiona bohaterów zostały zmienione. Reżyser prawdziwej historii jest doświadczonym twórcą undergroundowego kina. O ile kino LGBT jest niszą wśród filmów w ogóle, to Todd Verow jest buntownikiem w ramach tej niszy. Jego filmy są niepokorne, nie podporządkowują się przyjętym zasadom. Mogą razić zbyt amatorskim aktorstwem i przesadną dosłownością (realistyczne sceny seksu). Może jednak ich celem nie jest oczarowanie i uwiedzenie widza, ale w jakimś stopniu dotarcie do prawdy.

Film będzie można obejrzeć w dniu premiery czyli już 6 grudnia w serwisie OutFilm.pl. Już teraz możesz obejrzeć znakomity film Todda Verona pt. „Nieznajomy w Paryżu”.

Film LGBT Prawdziwa historia Todda Verona 1 Film LGBT Prawdziwa historia Todda Verona 3 Film LGBT Prawdziwa historia Todda Verona 4