USA: Nauczyciela przebrała uczniów za gejów. Groziła im, że jeżeli tego nie zrobią obniży im oceny.

Uczniowie amerykańskiej szkoły musieli przebrać się za dziewczynyPani dyrektor z liceum w mieście St. Leonard w stanie Maryland w USA, Caren Shandel jest jedynym transseksualistą wśród dyrektorów amerykańskich szkół.

Postanowiła, że w Dniu Dumy Homoseksualnej chłopcy mają założyć kobiece ubrania, a dziewczyny muszą stać się lesbijkami i odgrywać sceny z życia homoseksualnych par.

Caren Shandel ma obsesję w udowadnianiu, że w każdej amerykańskiej rodzinie jest przynajmniej jeden homoseksualista. Warto wspomnieć, że osobom, które nie chciały brać udziału w tej „zabawie” groziła obniżeniem oceny.

– Gdybym wiedziała, jaką idiotyczną imprezę planuje szkoła, to natychmiast zabrałabym z niej moje dziecko – mówi Tammy Prescott.

Jej syn założył sukienkę i udawał, że ulega czarowi chłopca, którego dyrektorka przydzieliła mu w parze.

– Nie wierzę, aby tego typu zajęcia miały jakikolwiek pozytywny aspekt, poza zdecydowanym oporem, jaki się pojawił już po fakcie. Od Dnia Dumy Homoseksualnej mój syn zachowuje się bardzo dziwnie. Poprosił mnie o to, abym zezwoliła mu używać szminki… To nie jest w porządku – mówiła matka ucznia.