Willam Belli, drag queen śpiewa słynną piosenkę Robina Thicke „Blurred Lines”.

Willam Belli, drag queen w wykonaniu Blurred Lines Robin Thick'a 2Willam Belli (31 lat) jest amerykańskim aktorem, drag queen, który urodził się z Filadelfii w stanie Pensylwania USA.

Na swoim kanale na YouTube opublikował parodię do piosenki „Blurred Lines”, która okazała się największym przebojem minionych tygodni. Na wielu portalach feministycznych i muzycznych pojawiają się głosy, że przebój Robina Thicke’a ma bardzo niebezpieczny przekaz.

– Przez cały utwór przewija się tekst Wiem, że tego chcesz – dokładnie tak krzyczał do mnie mężczyzna, który kiedyś próbował mnie zgwałcić. Robin, dzięki za to, że uczyniłeś ten zwrot popularny i na czasie… – mówi blogerka Becca Knowlton.

– Chcieliśmy zawrzeć w tym teledysku wszystko, co jest tematem tabu. Zoofilia, narkotyki i wszystko, co jest całkowicie obraźliwe w stosunku do kobiet. Dlaczego? Bo wszyscy jesteśmy szczęśliwymi mężami, mamy wspaniałe żony i dlatego jesteśmy idealnymi facetami, by naśmiewać się z takich tematów. Czy „Blurred Lines” jest poniżające dla kobiet? Oczywiście, że jest. Jaka to przyjemność degradować kobiety? Nigdy tego wcześniej nie robiłem i nigdy nie zrobię. Zawsze miałem ogromny szacunek do płci pięknej – tłumaczył się z teledysku Robin Thicke.

Nadto na wielu portalach użytkownicy piszą, że teledysk jest obrzydliwy i zboczony. Dodają, że jest to „seksistowskie badziewie”, które nie powinno być pokazywane nikomu na oczy.

Zobaczcie wersję w wykonaniu słynnej drag queen Willam Belli.

Willam Belli, drag queen w wykonaniu Blurred Lines Robin Thick'a 6 Willam Belli, drag queen w wykonaniu Blurred Lines Robin Thick'a 5 Willam Belli, drag queen w wykonaniu Blurred Lines Robin Thick'a 1 Willam Belli, drag queen w wykonaniu Blurred Lines Robin Thick'a 3 Willam Belli, drag queen w wykonaniu Blurred Lines Robin Thick'a 4