Wtorkowy coming out – Harry John Cook wyjawia, że jest gejem! [ZDJECIA]

Harry Cook dokonuje swojego coming outu. Ujawnia wszystkim, że jest gejem 5Brytyjski 22-letni aktor Harry John Cook najbardziej znany jest z roli Geena Davis w filmie „Accidents Happen”. Co prawda sława Harrego nie za bardzo wychodzi poza granice Australii to i tak postanowiliśmy o nim napisać.

Cook wrzucił w niedzielę na swój kanał na YouTube film, w którym mówi o swojej seksualności oraz dokonuje w nim swojego coming outu. – To jedna z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek miałem do zrobienia, ale wiem, że robię to w dobrej wierze. Mam nadzieję, że otrzymam od Was wsparcie. – piszę na YouTube.

W dość krótkim video mówi o swoich troskach, dokonuje swojego coming outu. Mówi także o tym jak prawdopodobnie może się potoczyć jego kariera po wrzuceniu tego filmu. Bowiem zdaje sobie sprawę z tego, że geje nie mogą grać osób hetero w filmach.

Harry Cook dokonuje swojego coming outu. Ujawnia wszystkim, że jest gejem 4 Harry Cook dokonuje swojego coming outu. Ujawnia wszystkim, że jest gejem 1 Harry Cook dokonuje swojego coming outu. Ujawnia wszystkim, że jest gejem 2 Harry Cook dokonuje swojego coming outu. Ujawnia wszystkim, że jest gejem 3 Harry Cook dokonuje swojego coming outu. Ujawnia wszystkim, że jest gejem 4