„Wychowanie dziecka przez parę homoseksualną ma destruktywny wpływ na jego późniejszy rozwój”

Paul Cameron
Paul Cameron

Amerykanin Paul Cameron nazwany przez obywateli „szalonym psychologiem” po raz kolejny gościł w Polsce 19 października b.r. Trudno o bardziej nieudalne poglądy na temat środowisk gejowskich niż te głoszone przez Paula. Są one na dodatek poparte badaniami, które Amerykanin sam prowadzi.

Nie trudno wywnioskować, że Paul Cameron to zagorzały przeciwnik mniejszości seksualnych. Nie ma dnia, by nie zaatakował on gejów czy lesbijki. Słów nie szczędzi także osobom trans. Wszystkie głoszone przez niego poglądy są na tyle kontrowersyjne, że żadna szanująca się uczelnia nie chce zapraszać „naukowca” na wykłady. Stowarzyszenia chrześcijańskie mają za to pełne pole do popisu – bowiem tutaj Cameron jest zawsze mile widziany. Amerykanin wygłasza swoje tezy już od ponad 13 lat!, przez co został okrzyknięty przez społeczeństwo największym wrogiem gejów.

Dzięki swoim badań, naukowiec doszedł do wniosku, iż istnieje duży związek między homoseksualizmem a pedofilią czy przemocą domową. Dodatkowo jego zdaniem dzieci wychowywane przez homoseksualistów o wiele częściej doznają molestowania seksualnego od strony rodziców. Co więcej – istnieje ryzyko „skrzywienie” osoby młodocianej od strony seksualnej. Wychowywanie dziecka przez taką rodzinę ma destrukcyjny wpływ na ich późniejszy rozwój – grzmi Cameron. Kolejnym absurdalnym twierdzeniem jest fakt, iż według Paula osoby homoseksualne powinny być izolowane od społeczeństwa, jednakże ciężko mu dokonać jakichkolwiek badań aby poprzeć tą tezę.

Jak zatem możemy wywnioskować szeroko pojęta filozofia Pana Camerona to wyssane z palca dziwnie brzmiące poglądy. Jednakże mimo całej tej nienawiści oraz absurdalności i jednoznacznej wymowie nie znalazła się żadna szanująca sie organizacja, która zakazała by głoszenia takich poglądów.