Wywiad: Michał Piróg w magazynie Hole pozuje z gołą klatą. Seksowny? [DUŻO ZDJĘĆ]

Michał Piróg na okładce magazynu Hole
Michał Piróg na okładce magazynu Hole

Od niedawna w Polsce zaczął się ukazywać gejowski miesięcznik life’stylowy „Hole”. Póki co tylko w wersji elektronicznej, ale podobno wkrótce pojawi się w wersji papierowej.  Można w nim znaleźć informacje o kulturze, kontrowersyjne sesje zdjęciowe, sesje mody, wywiady czy recenzje.

We wrześniowym wydaniu na okładce pojawił się chyba najsłynniejszy i najbardziej lubiany polski gej – Michał Piróg. Choreograf udzielił wywiadu, w którym opowiada o początkach swojej kariery, ale także o swoim partnerze i o tym, że chciałby mieć dziecko.

Czy nie jesteś za tym, aby mieć otwarty związek?

„Ja chcę mieć normalne śniadania w domu, chcę normalnie gotować, a w przyszłości, nawet jeśli Polacy nie będą tego akceptowali, mieć dziecko. Zawsze mogę się wyprowadzić, jeśli ten kraj nie będzie na to gotowy. Nie chcę krzywdzić swojego dziecka. Chcę mieć normalne życie. Czasem jest tak, że w związku ktoś chce dominować. Ja chcę, żeby każdy mógł się realizować, każdy ma swoją pracę, i to jest ważne. Nie wyobrażam sobie, żeby mógł hamować czyjeś pasje, albo żeby ta druga osoba hamowała mnie.” – powiedział Michał Piróg.

Czasem taka dominacja wynika po prostu z układu między ludźmi.

„Wtedy trzeba chodzić do psychologa. Zazwyczaj osoba, która chce dominować w związku ma problemy ze sobą, czuje się niedowartościowana. Wtedy możesz taką osobę próbować dowartościować, jasne, ale to tak nie działa. Ta osoba sama musi rozwiązać swój problem. Nie rozwiąże go tym, że usłyszy od ciebie „jesteś dobry”. To jest to: jeśli wierzysz w to, że jesteś dobry, to Cię nie interesuje, to, co inni mówią – żeby kochać kogoś musisz pokonać siebie.”

Czytaj więcej: „Gejowska prasa w Polsce i na świecie”

Cały wywiad możecie przeczytać bezpłatnie w najnowszym magazynie Hole do czego serdecznie zachęcamy. Miesięcznik jest naprawdę ciekawy i godny uwagi.

Michał Piróg w magazynie Hole

Michał Piróg w magazynie Hole 1

Michał Piróg w magazynie Hole 2

Michał Piróg w magazynie Hole 3