Za homoseksualizm 20 lat więzienia oraz wysokie grzywny.

Para mężczyznMyślisz, że wiesz już wszystko na temat metod  zwalczania homoseksualizmu? Władze niektórych państw wymyślają coraz to nowe techniki. Takim przykładem może być Malezja i jej autorskie szkolenia dla rodziców z homoseksualizmu ich dzieci. Brzmi niewiarygodnie prawda?

Już rok temu władze w Malezji zaczęły tworzyć specjalne obozy dla dzieci z podejrzeniem homoseksualizmu, które mają tylko jedno zadanie – zmienić ich w prawdziwych mężczyzn. Dodatkowo, jakby tego wciąż było mało każdy z rodziców miał się zapisać na cały semestr 10-ciu wykładów, które pomogą im rozpoznawać pierwsze znaki odmiennej orientacji u jego dziecka. Najgorszy nie jest jednak sam pomysł takich szkoleń, co wiedza jaka jest wpajana rodzicom. Składa sie na nią wiele stereotypów na temat homoseksualistów. Opiszę niektóre: muskularna budowa ciała, chęć ubierania jasnych kolorów, mocno dopasowane ubrania oraz wyraźne eksponowanie swojego ciała. Jakby tego było mało wszystkie te wykłady opierają się na stereotypie, iż homoseksualizm można leczyć. Nie jest to jednak powiedziane wprost, jednakże z ulotki wynika, iż jeżeli zaobserwujesz pierwsze oznaki homoseksulizmu u swojego dziecka – zainterweniuj. Warto tutaj dodać, że ośrodki dla młodych gejów wciąż są otwartę i przygotowane na nowy nabór.

Wszystkie malezyjskie ośrodki „rozpoznawania homoseksualnej tożsamości” cieszą się wśród rodziców dużym zainteresowaniem. Czasami na spotkania przychodzi aż 1000 osób. Być może nie jest to 100% chęć zdobycia odpowiedniej wiedzy a ochrona swoich dzieci przed późniejszymi konsekwencjami prawnymi, bowiem obnoszenie się z homoseksualizmem w miejscu publicznym jest w Malezji zakazane i grozi pozbawieniem wolności na okres 20 lat. Gejom, szczególnie tym małoletnim żyje się w tym kraju naprawdę niekomfortowo. Pozostaje nam się cieszyć, że takie „wynalazki” nie dotarły jeszcze do nas.