Zagraniczne serwisy piszą o homofobicznym zachowaniu posła Stanisława Pięty!

Stanisław Pięta w sejmie (fot. Sławomir Kamiński, Agencja Gazeta)„Polski polityk wspiera antygejowskie prawo, które zostanie wprowadzone w Ugandzie, dodając przy tym homofobiczne i rasistowskie uwagi” – takie nagłówki możemy przeczytać na zagranicznych serwisach informacyjnych.

Mowa tutaj o Stanisławie Pięta, który niedawno chwalił Ugandę za to, że parlament zaakceptował ustawę, która za stosunki homoseksualne będzie karać surowiej niż dotychczas. Na zagranicznym portalu czytam, że Stanisław Pięta stale publikuje na Twitterze homofobiczne i rasistowskie uwagi, które dotykają głównie osoby LGBT.

Jest to prawda. Jakiś czas temu napisał na Twitterze: – Degeneraci, dewianci, zboczeńcy i pedofile chcą zniszczyć religię, rodzinę i podważyć prawo naturalne. Nie uda się!.

Na brytyjskiej stronie Pink News donosi, że Pan Pięta sugeruję, że osoby o orientacji homoseksualnej powinni iść do więzienia i zostać odseparowane od innych.

Nie trzeba jechać daleko aby usłyszeć o homofobicznym pośle, który uważa, że gejów powinno się zamykać w więzieniu. Czy jest to dobra reklama dla Polski? Czy to dobrze świadczy o naszym rządzie? Posłowie powinni lepiej reprezentować Polskę na świecie, a nie ukazywać swoje homofobiczne i rasistowskie poglądy.