„Zagubiony” – życiowy temat, szczera historia bez zbędnych fajerwerków. Czy aby na pewno?

Okładka filmu ZagubionyFilm Zagubiony w reżyserii Davida Lewis jest szczerą, romantyczną opowieścią o mężczyźnie, który żyje w wieloletnim związku i którego miłość zostaje wystawiona na próbę. 

Opis filmu

Everett (Brendan Bradley) i Miles (Tad Coughenour) mieszkają w małej miejscowości w Północnej Kalifornii. Ich relacja dawno już straciła żar, ale jest im razem wygodnie. Kiedy Miles wyjeżdża na kilka dni, Everett ma w końcu czas dla siebie. Wkrótce jednak przed jego domem pojawia się zagubiony, przystojny pisarz Chase (Matthew Montgomery).

„Zagubiony” to po „Zatoce miłości” drugi film Davida Lewisa. Zrealizowany został w okolicach Parku Narodowego Redwoods, gdzie rosną najwyższe sekwoje na świecie. W tym filmie przyroda i losy bohaterów współgrają, aby oddać hołd potędze miłości.

Nasz komentarz

Film według mnie jest dość mdławy. Jest to taka historyjka-romansidło, które nie przemówiło do mnie. Co prawda film kończy się smutno, lecz jest nutka „czegoś” pozytywnego. Główny bohater był dla mnie dość irytujący, powiązany różnymi obowiązkami, walczył do końca z namiętnościami, jednak puścił się w wir romansu. Ciekawsza jest już postać drugiego bohatera – Chase’a. Ogólnie rzecz biorąc film nie jest dla mnie; liczyłem na nieco większą głębię, albo bardziej skomplikowany charakter postaci i ich związków oraz jakiegoś niestandardowego zakończenia.

Film powinien się spodobać osobom, które lubują się w romansach, życiowych przesłaniach (w filmie jest poruszony problem znudzonych sobą dwóch facetów). Film dostępny jest na Outfilm.pl.

Film o homoseksualistach Zagubiony 4