Zapraszamy do wzięcia udziału w „Badaniu rynku i środowiska pracy osób LGBT w Polsce 2014”

Flaga LGBT (Sarah Rice, Getty Images)LGBT Businness forum zaprasza wszystkie osoby nieheteroseksualne do wzięcia udziału w „Badaniu rynku i środowiska pracy osób LGBT w Polsce 2014”. Badanie zostało przygotowane przez polską organizację LGBT Business Forum. Jest to pierwsze w Polsce badanie dotyczącego sytuacji osób LGBT w pracy oraz potrzeb LGBT jako konsumentów/ek.

Wyniki badania będą opublikowane w trakcie organizowanej przez LGBT Business Forum konferencji „LGBT Diversity Management as a Business Factor” podczas Tygodnia Równości w 2014 roku.

LGBT Business Forum zwiększa świadomość i promuje korzyści wynikające z różnorodności LGBT w miejscu pracy dla firm i dla pracowników.

W badaniu zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych informacji takich jak nasze zarobki, miejsce zamieszkania, ale również to, czy jesteśmy dyskryminowani w miejscu pracy, uczelni, a jeśli tak, to jaki typ dyskryminacji to jest. Pytania są różnorodne. Będziemy pytani również o to czym się kierujemy podczas zakupów, oraz jakie firmy przyjazne osobom LGBT znamy.

Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety (kliknij tutaj).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *