Zapraszamy do wzięcia udziału w „Badaniu rynku i środowiska pracy osób LGBT w Polsce 2014”

Flaga LGBT (Sarah Rice, Getty Images)LGBT Businness forum zaprasza wszystkie osoby nieheteroseksualne do wzięcia udziału w „Badaniu rynku i środowiska pracy osób LGBT w Polsce 2014”. Badanie zostało przygotowane przez polską organizację LGBT Business Forum. Jest to pierwsze w Polsce badanie dotyczącego sytuacji osób LGBT w pracy oraz potrzeb LGBT jako konsumentów/ek.

Wyniki badania będą opublikowane w trakcie organizowanej przez LGBT Business Forum konferencji „LGBT Diversity Management as a Business Factor” podczas Tygodnia Równości w 2014 roku.

LGBT Business Forum zwiększa świadomość i promuje korzyści wynikające z różnorodności LGBT w miejscu pracy dla firm i dla pracowników.

W badaniu zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych informacji takich jak nasze zarobki, miejsce zamieszkania, ale również to, czy jesteśmy dyskryminowani w miejscu pracy, uczelni, a jeśli tak, to jaki typ dyskryminacji to jest. Pytania są różnorodne. Będziemy pytani również o to czym się kierujemy podczas zakupów, oraz jakie firmy przyjazne osobom LGBT znamy.

Zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety (kliknij tutaj).