Zmęczony, smutny? Obejrzyj zabawną komedię gejowską – Chory z miłości.

Film Chory z miłości, Love patient OkładkaNa dzisiejszy wieczór chcielibyśmy Wam polecić obejrzenie śmiesznej komedii z dwoma przystojniakami – Chory z miłości w reżyserii Michaela Simona.

Kilka słów o filmie

Jeden z nich – Paul pracuję w agencji reklamowej i ma złamane serce. Kiedy dowiaduje się, że jego były umawia się z przystojnym modelem Tedem, zdaję sobie sprawę, że stracił go na zawsze. Paul nie chce się jednak tak łatwo poddać i stara się zawalczyć o względy Brada ponownie. Wdraża swój zuchwały plan – udaje osobę chorą na raka. Współczuciem pragnie odzyskać Brada. Plan idealny można byłoby powiedzieć, lecz do czasu.

Nasza opinia

Bardzo lekko ogląda się takie filmy. Komedia to taki gatunek, nad którym nie trzeba dużo myśleć. Wystarczy włączyć, obejrzeć, położyć się spać – najlepiej z kimś. :) Lekkie kino, humor momentami naprawdę śmieszny. Jednym słowem polecamy obejrzeć.

Film do obejrzenia na OutFilm.pl. Dla pierwszych dwóch osób, które napiszą komentarz pod tym wpisem mamy 2 kody na 48h dostęp do wszystkich filmów.

Film Chory z miłości, Love patient 4 Film Chory z miłości, Love patient 5 Film Chory z miłości, Love patient 3

3 Comments

  1. poproszę o kodzik :)

    1. Napisz proszę na kontakt@ruchlgbt.pl :)

  2. może być świetny sądząc po zwiastunie-,-

Comments are closed.