Znamy zwycięzce wyborów na Mr Bear Poland 2014. Kto jest tym szczęściarzem?

Mr Bear Poland 2014 wygranaKilka dni temu pisaliśmy o wyborach na Mr Bear Poland 2014. Wczoraj wyłoniono zwycięzce, który będzie reprezentował Polskę tym tytułem. Dodatkowo zwycięzca otrzymał bon na 500zł na zakupy w sklepie Reform.

Wielkim wygranym okazał się w tym roku nie kto inny jak Łukasz z Olsztyna. Według publiczności Mr Bear’em został Kamil z Opola. Gratulujemy wygranej. Łukasz ma brązowe oczy i włosy, owłosione ciało, 177 cm wzrostu i 100 kg wagi. Sam o sobie mówi:

„Swój chłop jestem! Wiem co to krowa i co to robota w polu. Na salonach też bywałem, wiem, w której ręce widelec się trzyma. W życiu szukam i próbuję wszystkiego po trochu. Wszędobylski i ciekawski, wierzący w dobro drugiego człowieka, obdarzony sporym poczuciem humoru. Student, pracownik etatowy i maruda w jednej osobie.”

Wybory na Mr. Bear’a odbywają się na całym świecie. Jest to pewnego rodzaju happening, który trwa przez weekend. W tym czasie ludzie, którzy utożsamiają się ze społecznością misiową: bears, chubby, admirers, chasers, cubs mogą spotykać się w swoim towarzystwie, by czuć się swobodnie i dobrze. W tym czasie wybierany jest również jeden kandydat spośród zgłoszonych do wyborów, który po wyłonieniu otrzyma tytuł Mr. Bear Poland 2014. W Polsce pierwsze wybory odbyły się stosunkowo późno bo w październiku 2009 roku, jednak impreza wpisała się już na stałe, do „misiowego” kalendarza.

Wybory Mr Bear Poland 2013 1 Wybory Mr Bear Poland 2013 2 Wybory Mr Bear Poland 2013 3 Wybory Mr Bear Poland 2013 4

Mr Bear Poland 2014

Łukasz z Olsztyna
Łukasz z Olsztyna