Znany z boysbandu 5ive wokalista Ritchie Neville zapozował dla gejowskiego magazynu

Ritchie Neville dla gejowskiego magazynu Gay TimesRitchie Neville to wokalista zespołu 5ive. Opowiada, że w czasach, kiedy zespół był na samych szczytach list przebojów wokaliści dostali odgórny zakaz ściągania koszulek podczas sesji fotograficznych. – Nigdy się nie rozbieraliśmy. Takie zasady panowały w naszym zespole. Nie ściągaliśmy koszulek, bo robiły to wszystkie inne boysbandy. Ale to nie tak, że wstydzę się swojego ciała. Jeżeli świeci słońce, to chętnie złapię trochę opalenizny – powiedział wokalista.

Dodaje również, że przed rozbieraną sesją dla gejowskiego magazynu „Gay Times” czuł zdenerwowanie. Mówi również, że jako dziecko, otrzymywał liczne komplementy od strony ciotek i koleżanek mamy. – Już jako dzieciak nienawidziłem, gdy ciotki i znajome mamy zachwycały się mną i mówiły; ‚Czyż on nie ma pięknych oczu?’. Dopiero później zacząłem to akceptować, ale jestem ostrożny – mówi.

Na sam koniec wywiadu, Ritchie Neville postanowił skomentować plotki na temat swojej orientacji seksualnej.

„Wiele osób sądziło, że jestem gejem. Widziałem niedawno komentarze w internecie, w których ludzie byli zaskoczeni faktem, że jestem heteroseksualny. Oznacza to, że przez prawie 20 lat myśleli, że jestem gejem. Zresztą faceci próbowali mnie uwodzić przez cały ten czas” – czytam w Interia.pl.