Żurawlew: dzieciom będzie lepiej w sierocińcu niż u rodziców homoseksualnych

RosjaWedług Rosyjskiego polityka Aleksieja Żurawlewa dzieciom jest lepiej w sierocińcu niż z homoseksualnymi rodzicami. Członek rosyjskiej Dumy popiera projekt nowej ustawy, która miałaby odbierać homoseksualnym rodzicom prawa do opieki nad własnymi dziećmi.

W trakcie wywiadu, porównał Europę do Sodomy i Gomory. Żurawlew powiedział również, że dzieci samotnej matki, która jest lesbijką powinny zostać jej odebrane, bo będzie im lepiej w sierocińcu niż pod jej opieką.

„Oczywiście powinno się jej stanowczo odebrać prawa do dziecka. Homoseksualistom nie wolno wychowywać dzieci. Oni je psują. Niszczą je znacznie bardziej niż gdyby były w sierocińcu. Jestem o tym głęboko przekonany.” – mówi mężczyzna. Kiedy polityk przedstawił projekt ustawy opierał się na oszukańczym badaniu Regnerusa. Żuralew popierał także ustawę zakazującą „homoseksualnej propagandy”.

Czytaj więcej: W Rosji będą zabierać dzieci homoseksualnym rodzicom?

Aż 51 proc. Rosjan nie była by w stanie tolerować homoseksualnego sąsiada ani kolegi w pracy. Putin wciąż jednak utrzymuję, że jego kraj nie jest homofobiczny.

Źródło: gejowo.pl