Życzenia świąteczne od Wiary i Tęczy, Tolerado, Miłość nie wyklucza

Święta to okres, w którym większość z nas zbliża się do swojej rodziny i do Boga. Wiara i Tęcza, Grupa Młodzieżowa Tolerado i Miłość nie wyklucza składa Wam serdeczne życzenia.

– W imieniu Grupy Młodzieżowej składam wam serdeczne życzenia z okazji świąt, byście byli zawsze z nami, by nie nękali was homofoby ani nikt i po prostu byście byli zawsze szczęśliwi.
Jednym słowem- TĘCZOWYCH ŚWIĄT. – napisała Grupa Młodzieżowa Tolerado na swoim profilu na Facebooku.

– Już po raz kolejny obchodzimy Pamiątkę Narodzenia Pańskiego. Z tej okazji, życzymy wszystkim spełnienia na każdej płaszczyźnie życia. Niech Dzieciątko Jezus obficie błogosławi tym których kochamy, tym na których z utęsknieniem czekamy, tym co są i staną na naszej życiowej drodze i wreszcie tym dla  których nasza postawa i dążenia są trudne do zrozumienia i zaakceptowania. Bądźmy świadkami miłości i wierności- świadkami wartości, stanowiących fundament naszych działań.
Niech nadchodzącym Nowy Rok 2014 przyniesie nam poczucie wzajemnej akceptacji, szacunku i wewnętrznego pokoju. Cieszmy się z życia pamiętając, że dziś jest tu i teraz, a każda minuta życia jest tą jedyną i niepowtarzalną… – piszę Wiara i Tęcza na swojej stronie.

Życzenia świąteczne od Miłość nie wyklucza

1 Comment

  1. I wzajemnie :)

Comments are closed.